| Simo_Adelaida_1982 a întrebat:

Nu mai pot intra pe adresa de e mail imi soune ca nu e corecta! Nu mai tin minte intrebarea de siguranta si nu am o adresa alternativa! Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| suiramikkk a răspuns:

Din pacate nu ai ce face, doar sa te chinui sa-ti reamintestihappy

| Ora de net a răspuns:

Buna, Simo,

Unele servicii de mail ofera anumite optiuni de recuperare (ex. https://accounts.google.com/signin/recovery), dar nu toate. În functie de serviciul pe care il folosesti exista posibilitatea sa nu-ti mai recuperezi adresa de email.

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon.