| Iulian_Covalencu_1964 a întrebat:

Nu mai pot intra pe mail pe deskop,cand imi cere cheia,nu-mi recunoaste numarul de mobil, cred ca am dat eu pe ceva si nu ma mai pot conecta pe calculator dar culmea pe mobil merge, pe mine ma intereseaza adresa de mail pe calculator, va multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti sigur ca ați băgat numărul corect? Puteți să îl introduceți și în format internațional dacă nu merge (cu +40 înainte) adică 0746... va deveni +4076...