| CosminDami a întrebat:

si sarbatori fericite tuturor!
Am o problema...Am o imprimanta HP Deskjet 3070A si nu o pot conecta la wireless sad.Routerul wireless este de la ASUS si mere (m-am conectat la el pe pc si pe telefon. Vreau sa folosesc AirPrint sau ePrint de pe mobil si iPhonul spune ca nu este nici o imprimanta conectata la routerul meu (asta pentru AirPrint) iar la ePrint imi cere adresa de e-mail a imprimantei si nu stiu de unde sa o iau...(tin sa mentionez ca nu-i gasesc certificatul de garantie sau alte documente ale imprimantei)
Va rog ajutati-ma! Ofer funda raspunsului care m-a ajutat.Multumesc anticipat.
P.S. vreau ajutor cat mai repede.

1 răspuns:
| itextrat a răspuns:

Daca vrei sa afli adresa ip locala a routerului, citeste asta: http://bit.ly/1WA3h8d