| Al3x998 a întrebat:

Salut.

Din ce motiv nu ma pot conecta la adresa mea de email?
Imi da aceasta eroare: "Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail."
Nu ma pot conecta de pe nimic. Nu am dat parola nimanui si nu am sters contul.
Adresa pe care o scriu este corecta, este adresa mea de email de 4-5 ani.
Daca vreau sa fac un cont nou cu aceeasi adresa de email, spune ca exista deja un cont cu aceasta adresa, dar cand vreau sa ma conectez, zice ca nu recunoaste adresa de email.

Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maria3458 a răspuns:

Ai nr de tel in caz ca nu poti sa intri pe mail cred ca ti a fost spart emailul

| Sudhd a răspuns:

Cel mai probabil nu te-ai mai conectat de mult pe acea adresa si cei de la yahoo ti-au inchis-o.
Asa mi s-a intamplat si mie.

| Al3x998 explică (pentru Sudhd):

Nu m-am mai conectat de miercuri. 30.05. 2018, azi cand am vrut sa ma conectez iar, nu a mai mers.