| TaroxMidori a întrebat:

Salut! Am comandat de pe Shein pe data de 9 iun si cand am verificat emailul pe 20 iun (ne venind pachetul) voiam sa vad ce se intampla. Am accesat datele comanezii si spune ca de pe fata de 19 iun a fost deja livrata, iar eu nu am primit nimic. Cum procedez? Nu vreau sa le fac cadou altuiva ca a gost cam scump.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rabdare e in vama la români, dureaza ca nu esti tu singurul client, pana triaza ei toate coletele ai de asteptat, poate luna viitoare o sa primesti coletul pana atunci nu mai este asa de mult.

| TaroxMidori explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar daca scrie ca e deja livrat?

| daniela1107 a răspuns:

Ce scria în status? Ai primit email de la curierii români? Daca nu, probabil e in vama, și mie mi-a mai întârziat coletul, a rămas în Budapesta vreo 4-5 zile, pentru că comanda nu este livrata in Romania până nu se fac un Nr x de comenzi.