| Klein75 a întrebat:

Salut! Am făcut un cont nou de Facebook și trebuie sa ma loghez aproape de fiecare dată când doresc sa accesez Facebook

3 răspunsuri:
| Sunshine123 a răspuns:

Când îți introduci datele pentru conectare trebuie să fie și o căsuță mică pe care să o bifezi cu: Păstrează-mă conectat sau Ține-mă minte.

| Klein75 explică (pentru Sunshine123):

Mulțumesc. Și acum ce trebuie sa fac ca să schimb setarea

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns (pentru Klein75):

Faci de câteva ori exact cum ți-a spus Aria001 de căte ori intri apeși pe butonul păstrează-ma logat sau ține mă minte și după câteva logări dacă respecți acest lucru Facebook te va loga automat îți spun din experiența mea