| Albo_Alex_1978 a întrebat:

Salut, am o persoana cu care ma stiu de foarte mult timp si am pierdut legatura de ceva vreme nu mai nici macar Facebook-ul si nici numarul de telefon al acelei persoane suntem din orase diferie si nu ii cunosc adresa ii stiu doar numele intreb stiti cumva ce pot face sa o pot gasi in oras la ea? Dau funda

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti ramane decat sa ii faci o vizita si sa restabilesti legatura cu persoana aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aveti ceva prieteni comuni? Poate prin ceva prieteni comuni o poti regasi.

| SofianAdrian20 a răspuns:

Daca ai pile la politie pot cauta in baza de date daca stii si data nasterii etc e mai simplu

| MarianDeut a răspuns:

Incearca sa cauti Facebook-ul sau numarul de telefon!

| MarianDeut a răspuns:

Incearca sa-i cauti Facebook-ul.