|

Salut! Am o problema cred ca foarte mare..Acum 2-3 zile cam asa am dat pe cateva site-uri care iti bosteaza followeri pe Instagram, era free trial sau ceva de genul si dupa cateva site-uri in care am dat informatii...au aparut followeri si like-uri doar ca acum nu stiu ce sa fac sa pot scapa ca urmaresc zilnic inca 20-30 arabi turci...adica daca azi urmaresc 1200 de pers pana maine ajung la 1300 fara ca eu sa fac nimic,,, cum pot sa scap ca nu mai suport! Funda mare plz!

7 Raportează Evaluează
| a răspuns:

Bună,

Mai multe informații despre cum poți proceda găsești aici https://help.instagram.com/230786120405165

Pe viitor te sfatuim să ai mai mare grijă pe ce tip de situri alegi să îți completezi datele personale.

Ora De Net
RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Ce problema "foarte mare" ai, esti pe moarte.

6 răspunsuri:
| a răspuns:

Vreau si eu, zi-mi site-urileee

| a răspuns:

Incerci să ștergi aplicațiile cu acces 3rd Party (din setările contului). Și după te rogi laughing
Oricum se va ameliora când ștergi accesul aplicațiilor. Căci le-ai autorizat accesul.

| a răspuns:

Nu ai citit Terms&Conditions? Pe asta se bazeaza, la fel cum tu esti urmarit de altii (ei patesc la fel cu tine), asa ii urmaresti tu pe altii. E simplu happy Acel Free Trial cred ca va tine o zi sau doua, oricum peste cateva zile inceteaza....fie asta, fie inchizi contul. Bafta

| a răspuns:

Pai sterge aplicatiile si contacteaza servicile

| a răspuns:

Schimbi parola la contul de insta si automat nu mai au acces, dupa dai unfollow.