| DanielDanny a întrebat:

Când dau un msg pe whatsapp si inca mai are ceasul acela în colț! Daca il sterg, mai apare ceva de genul "mesaj sters" la persoana la care am trimis?

3 răspunsuri:
| CosminGK a răspuns:

Salut. Daca vrei sa stergi un mesaj dintr o conversatie de pe whapp ai 3 posibilitati, ori il stergi doar pentru tine ( care e prima optiune si nu ii apare persoanei x ca ai sters tu mesajul ), a doua care e anulati iar a treia optiune stergi mesajul da apare si la tine si la persoana x ca ai sters mesajul respectiv.

| DanielDanny explică (pentru CosminGK):

Stiu cum se sterge, si de fiecare data cand "sterg pentru toti" le ramane "mesaj sters" la celelalte pesoane! Am intrebat daca eu sterg mesajul pentru toti in timp ce mesajul inca are in colt simbolul de ceas, le mai apare ceva si celorlanti?

| Bariel a răspuns (pentru DanielDanny):

Da, cel putin pe grupuri am vazut ca apare "mesaj sters" cand cineva isi sterge mesajul