| andrei28743 a întrebat:

Salut dacă cumpăr o rețea VPN o pot folosi pe mai multe rețele wireless? Gen cumpăr VPN și sunt conectat la netul de acasă, o mai pot folosi acel VPN de exemplu de merg la un prieten? Sau pe o rețea de net publica?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Da, VPN poti folosi de oriunde vrei. De obicei nu "cumperi" VPN, ci platesti abonament.

| gabicoo a răspuns:

Pentru ce să dai bani?
Opera Browser are VPN integrat nelimitat si gratuit. La fel si pentru telefon.
Iar Google Crhome are o extensie VPN oferita gratuit de cei de la CyberGhost.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Andrei,

Da, poti achizitiona un astfel de serviciu pe care il poti accesa si folosi de oriunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA o poti folosi la oricate de conexiuni vrei tu, insa nu te astepta ca VPN-ul sa iti ofere nu stiu ce anonimitate mare si daca e platit