| Cosmina77 a întrebat:

Salut.Deşi nu frecventez astfel de site-uri am început sã primesc de la Google Chrome nişte notificãri de la un site pentru adulţi. Cum fac sã scapi de ele? Am antivirus şi nu detecteazã nicio problemã.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ai dat accept la ceva. Soluția e să resetezi Browserul.
Dar mai sigur e să folosești Chrome Cleanup Tool.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil ai dat acces din greșeală unui site să îți trimită notificări. Recomandarea noastră este să mergi în setările browserului pentru a le ajusta - https://support.google.com/......wer/114662

| TheMadKing a răspuns:

Probabil ai activat sa primesti notificari de la acel site de asta poti sterge google si sa il bagi la loc