| Erzaa a întrebat:

Am o problema, inainte la chrome cand dedeam new tab imi aparea o pagina ( asa : scrieti pe google "avast! Antivirus Theme" ) dar acum nu mai apare asa. Cum fac sa fie ca la inceput?

7 răspunsuri:
| palpAbil1real a răspuns:

Intra la setari in chrome si vezi ca ai la aspect setati pagina de pornire... acolo setezi url-ul de care zici.
Sau nu e vorba de asta?

| Erzaa explică (pentru palpAbil1real):

Ba da, am intrat acolo, dar ce url bag, stiu ca trebuie sa fie ala, dar cum?

| palpAbil1real a răspuns (pentru Erzaa):

Eu numai folosesc chrome de mult... acu folosesc mozila, dar din cate stiu eu, in dreapta unde scrie setati pagina e un link albastru. dai click pe elwinking

| Erzaa explică (pentru palpAbil1real):

Nu e nici un link albastruhappy Am dat si pe mozila, tot la fel avem, dar acum imi apare la fel ca la chrome.

| palpAbil1real a răspuns (pentru Erzaa):

Intrai in Setari si ai ramura Aspect. Acolo vei gasi asta: Afișați butonul Pagină de pornire
google.ro/ Modificați... Click pe modificatiwinking

| Erzaa explică (pentru palpAbil1real):

Faza e ca stiu acum unde sa dau, dar nu stiu ce url avea pagina de dinainte.

| palpAbil1real a răspuns (pentru Erzaa):

Cauta si tu pe google... trebuie sa gasesti cevawinking