| cardiac9004 a întrebat:

Acum cam o ora contul meu de messenger a trimis un mesaj, mai exact un link, cam la 30 de persoane, fara voia mea! Ce inseamna, că mi-a spart cineva contul sau e vreun virus, știe careva? Țin să precizez că același lucru l-a pățit și un prieten de-al meu acum ceva timp

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ti-a spart cineva parola. Schimbo urgent si da un scan pe telefon cu o aplicatie antivirus.

| darrio2007 a răspuns:

Cum patiti voi asa ceva? Eu nu am patit niciodata. Ai facut ceva la setari fara sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-a fost spart contul. Fă ce ți-a zis Ventrue