| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe Wikipedia de pe Mozilla Firefox pe un calculator străin unde m-am autentificat cu contul meu dar după ce mi-am terminat activitatea pe site, acolo mi s-a memorat numele de utilizator(User Name). Cum pot face ca numele de utilizator să dispară? Nu vreau să-l vadă altcineva. Cum pot să-l șterg? Ce setări să fac? Dau fundița! Urgent.

Răspuns Câştigător
| NTZU a răspuns:

Intri in istoric si dai la,, Sterge datele de navigare'', apoi bifezi doar,, Datele salvate pentru completarea automata a formularelor'' si gata. BAFTA!

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca poti avea acces la acel computer, trebuie sa deschizi Mozilla Firefox, sa mergi la setari si sa stergi datele de navigare, mai exact „Datele salvate pentru completarea automata a formularelor"

| rater1994 a răspuns:

Odata daca intri pe un alt pc intra cu incognito apesi (daca e google chrome) CTRL + Shift + N. Astfel nu se salevaza anumite date.