| Smith_Cici_1994 a întrebat:

Daca depun 50 lei pe unibet imi da bonusul de 1000 lei sau țeapă?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ti-l da nu e teapa.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mai multe detalii despre aceste oferte gasesti aici https://www.unibet.ro/help/myaccount/bonuses

Pe viitor, te sfatuim sa apelezi la siturile oficiale pentru a afla mai multe detalii si sa citesti cu atentie termenii pe care ii agreezi atunci cand iti faci cont pe o astfel de platforma care implica introducerea de date bancare.

| Dorin93 a răspuns:

Salut, baieti! Am o intrebare pentru voi, dar sa nu fie cu suparare. Ce va atrage la pariurile astea? Daca faceti un calcul sunteti pe plus? Mie mi se pare ca e pierdere de bani si timp. Nu mai bine va gasiti alte hobby-uri? happy

| FlowInCuvinte a răspuns:

Nu, ca sa iei bonusul de 1000 de lei, trebuie sa depui 1000 de lei. Si asa e in toate cazurile de la toate casele de pariuri, indiferent de bonusul alocat de bun venit. Cat e bonusul, atat trebuie sa depui.