| anonim_4396 a întrebat:

Daca depun o suma la bwin, primesc bonusul de 50 % sumei pariate, pot retrage banii imediat fara sa pariez?

Răspuns Câştigător
| Marius94_5839 a răspuns:

Logic ca nu. Crezi ca poti sa fraieresti asa de usor bwin-ul?laughing crezi ca nu eram deja bogat?

Uite cum sta treaba. Dupa ce depui o suma, primesti bonusul de 50% din suma, iar dupa nu mai poti face nici un fel de retragere, doar dupa ce rulezi bonusul. De obicei, gasesti in sectiunea termeni si conditii, numarul de ori de care trebuie rulat bonusul.

Sa-ti dau un exemplu, in care sa zicem ca bonusul trebuie rulat de 3 ori.

Depui 200 de RON. Primesti 100 RON.

Ai in cont 300RON. Nu mai poti efectua nici un fel de retragere, doar in momentul in care ai rulat suma de 100 RON de 3 ori.

Adica, trebuie sa pui ce putin 3 pariuri, in valoare de 100 RON, care sa iti iasa, si daca iti ies ai rulat suma si poti sa iti retragi banii + castiguri fara vreo problema.

Insa ai grija ca pariurile care le pui sa fie la cota de peste 1, 5.

Bafta

1 răspuns:
| rutanklan a răspuns:

Ar fi tare asta, ar insemna ca bwin sa fie actiune de caritate ca si unicef happy