| MihaiG9192 a întrebat:

Folositi si voi Daedalus online? E de incredere? In cat timp plateste? Credeti ca e bine sa imi dau datele personale la aceasta firma?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Folositi si voi Daedalus online? Da.
E de incredere? Da,
In cat timp plateste? După ce s-au acumulat 10 Euro în cont.
Credeti ca e bine sa imi dau datele personale la aceasta firma?
Nu e nici bine nici rău.

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Da, îl folosesc de câțiva ani, dar nu am făcut toate chestionarele pe care le-au trimis. Anul asta am inceput sa le fac și s-a strâns suma, dar nu am scos banii, pentru că vreau sa fie acolo în caz de orice (nu sunt angajata și nu am banii mei personali, așa că prinde bine). Mi se pare interesanta opțiunea că îți pot oferi un cupon eMag în funcție de valoarea respectiva. Cu datele n-am idee, n-am avut niciun fel de problema. Atâta tot că nu poți să spui că faci bani, pentru că se aduna in timp, destul de greu și puțin câte puțin.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Pentru a te asigura ca un site este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa fizică si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl sau firma respectiva.