| Geass1 a întrebat:

Daedalus e de încredere?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, e ok. Vin banii si dupa cate o luna - doua, dar oamenii platesc.

4 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Am primit de fiecare data banii pana acum (de 2 ori) in contul bancar. Singura problema e ca trimit foarte rar chestionare, si trebuie facute chiar in ziua respectiva. Dar in rest e foarte ok.

| Geass1 explică (pentru WhiteLife):

În cât timp i-ai primit în cont?

| WhiteLife a răspuns (pentru Geass1):

O luna-o luna si jumatate, cam asa.

| GPA a răspuns:

Este de încredere, banii din sondaje îți vor fi virați prin vouchere/cupoane de cumpărături (eMag) sau direct în contul bancar, doar la alegere.