| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Stiti vreun chat ai actualizat?
Am incercat doua si mi-au spus ca au baza de date pana in 2021.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca sa nu le poti pune intrebari despre Covid si razboiul din Ucraina pentru că mulți proști ar folosi raspunsurile sa alimenteze teorii conspirationiste.

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Ok mersi, dar nu mă intereseaza motivulhappy
Eu caut rezolvarea, adica un chat actualizat

| NarcisCorneliu a răspuns:

Generatoare de text "actualizate" presupun ca nu vei identifica, de vreme ce majoritatea is bazate pe GPT API. In schimb, depinde de scopul pentru care doresti unul actualizat, deoarece, exista destule alternative, precum crearea unui generator de text, antrenandu-l pentru a putea raspunde la intrebari legate de actualitate, ori, altele specific programate pentru a oferi raspunsuri legate de un anumit domeniu, de exemplu, programarea, exista destule programe, care sa-ti ofere o mana de ajutor in contextul codificarii.