| Si_Atat_Stefan_1994 a întrebat:

Ce windowsuri xp stiti si voi care sunt cele mai noi...mai actualizat... funda

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Unul sigur e cel original și anume Windows Xp SP3.Restul ce vezi pe serveru ăla minune unde toți vreți invitații(de fraieri și inconștienți ce sunteți) îs Windowsori contrafăcute, ce toate conțin malware că de aia o umblat „un pic" în ele cine le-o pus acolo ca să le infecteze și prin cei ce le utilizează să răspândească virușii pe internet sub mirajul loc că „a mers la mine". Dacă vrei Windows xp original numai licențiat îl poți obține, că nue Windows 7 să se poată folosi gratis și legal 120 de zile în trial. Eventual poți încerca licențe refurbishet care sunt la sfert de preț comparativ cu cele normale.Succes