| UserName450 a întrebat:

TPU, am si eu problema. Am actualizat Google Chrome la ultima versiune, si nu imi mai apar notificarile. Pe versiunea precedenta imi apareau notificarile, dar acum nu imi mai apar. Va rog ajutati-ma, ca am activat notificarile pentru toate site-urile si tot nu mi se afiseaza notificarile in dreapta jos. Ce sa fac sa mi le afiseze?

2 răspunsuri:
| ChiuțăCristianNicolae a răspuns:

Dezinstaleaza actualizarile, incearca sa dezinstalezi aplicatia, daca este "SyS" application ea ramane la versiunea din fabrica, succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChiuțăCristianNicolae):

"SyS" laughing) lesinez.
System..era greu ..nu?
Daca nu it apar notificarile de la Youtube, sa stii ca au avut ei ceva probleme...