| Stelian2015 a întrebat:

Un email vechi are fondul albastru inchis. vreau sa fie alb.

de unde se modifica culoarea eu am cautat la setari si nu am gasit nimic.

Răspuns Câştigător
| Marin_Adelin_1981 a răspuns:

Te duci la setări si cauți schimbare de fond.Si îți selectezi ce culoare vr tu.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

La ce te referi mai exact prin "email vechi"? Despre ce tip de serviciu este vorba (ex. Gmail, YahooMail)? Majoritatea serviciilor de acest fel iti permit sa personalizezi emailul in cadrul setarilor.