| AddXf a întrebat:

1. Care este greutatea ( dar calculata dupa inaltime ) pe care trebuie s-o ai ca sa te inscrii la un club de fotbal feminin?
2. Dar varsta maxima?
3.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SirAndi a răspuns:

Nu exista un maxim de kg, daca tu ai condiție fizica si nu obosesti repede, și știi sa joci fotbal nu cred ca este o problema. Iar in legarură cu vârsta, cred cam maxim 15 ani

| FortaSteaua2012 a răspuns:

La un club de fotbal feminin sunt si fete de 20 de ani si mai mult. Nu trebuie sa ai o anumita greutate.