| matrixplode a întrebat:

1: intrebare
Daca antrenezi o grupa de muschi la sala
dupa cit timp aceasta grupa musculara ma termina
procesul de crestere zile?

2: intrebare
Febra musculara? ajuta la crestere?

mai pe scurt dupa antrenament cite zile trebuie sa treaca ca sa antrenez inca o data acea grupa de muschi?( ca procesul de crestere sa fie complet )

2 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Muschii cresc in timp nu in cateva zile...
iar febra musculara...este pentru ca nu bei multe lichide inainte de antrenament si trebuie sa faci o incalzire tongue

| buybooks a răspuns:

Febra musculara nu e buna, dar nici nu o prea poti evita la inceput. Teoretic, cu mancare adecvata, procesul de crestere musculara dureaza 2-4 zile dupa antrenament.
http://www.buybooks.ro/......ercit.html