| DaNyHoOp3r2013 a întrebat:

A facut cineva comanda acum recent de la nutritech happy? ati primit comanda? eu am dat comanda de vreo 2 saptamani si nici in ziua de astazi nu am primit-o straight face si nu sunt singurul sunt foarte multi care au patit-o,as vrea sa dau alta comanda de altceva tot de la ei, dar cred ca dau iar degeaba, si nu primesc nimic

Răspuns Câştigător
| FitMonkey a răspuns:

O sa primesti comanda. la ei e cv normal sa trimita coletul dupa 2 sapt.

| DaNyHoOp3r2013 explică (pentru FitMonkey):

Nu pretene...ca de obicei la trimit in maxim 5 zile happy intelegema ca stiu ce vorbesc

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru DaNyHoOp3r2013):

Pai atunci cumpara de la MegaProteine ca astia chiar fac ce zic.

| cristi1505 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Ai foarte mare dreptate.Cei de la MegaProtein au produse de calitate, foarte bune la gust si care chiar te ajuta! Plus ca le livreaza la timp laughing

| DaNyHoOp3r2013 explică (pentru cristi1505):

Mda stiu.dar vruiam ceva de la nutritech.dar se pare ca trebuie sa merg pe alt produs happy si alta firma.ca astia sunt neseriosi

| FitMonkey a răspuns (pentru DaNyHoOp3r2013):

Asa scrie pe site maxim 5 zile lucratoare dar sunt neseriosi de aceea am scris "la ei e ceva normal"
un prieten a asteptat mai mult de 2 sapt. si eu stiu ce vorbescwinking

| DaNyHoOp3r2013 explică (pentru FitMonkey):

Si pana la urma i-a venit sau?

| FitMonkey a răspuns (pentru DaNyHoOp3r2013):

Da, pana la umra a primit coletul
a sunat la firma de mai multe ori pana la urma au raspuns la telefon si ziceau ca nu aveau produsul pe stoc, desii pe site scria ca este.

| DaNyHoOp3r2013 explică (pentru FitMonkey):

Nutritech e cea mai neserioasa firma...straight face