| 2001Mariana a întrebat:

A inceput sa-mi placa footbalul. As vrea sa stiu mai multe despre acest sport. Unde pot gasi informatii?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Gasesti pe Wikipedia si in general pe internet foarte multe informatii. Pe langa asta, vei invata multe daca te vei uita regulat la meciuri de fotbal. Pe langa toate astea, poti cauta pe Youtube diferite filmari cu diferite momente importante din istoria fotbalului, cu goluri frumoase sau cu diferite compilatii cu marii jucatori ai lumii.