| Bonno a întrebat:

A incercat cineva Animal Pump sau Animal Nitro? Care credeti ca este mai bun? Inca nu sunt decis pe care sa il folosesc cu toate ca sunt produse cu totul diferite unul bazat pe creatina plus multe altele, altul bazat pe o gama de aminoacizi. Deocamdata folosesc animal rage insa doresc sa incerc altceva. Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| sile03 a răspuns:

Pai in primul rand depinde foarte mult de organism. Daca, de exemplu, un produs ma ajuta pe mine destul de mult si organismul raspunde pozitiv, asta nu inseamna ca si la alte persoane are acelasi efect. Eu am incercat Animal Rage si nu l am simtit deloc. Animal Pump a fost destul de bun, cel putin in primele 2-3 saptamani.
Sfatul meu este sa le incerci pe fiecare si sa vezi daca esti multumit de efectele lor. Spor la tb!