| catalinutzaa13 a întrebat:

Am un prieten care a luat animal pump si crestea in masa musculara pe zi ce trecea (animal pump 5.30) voi ce spuneti credeti ca e bun? face rau la adolescenti!? astept lamuriri multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Tot ce nu e natural e potential periculos pentru organism, chiar si suplimentele cu vitamine(in afara de vitamina C).

| Cosmin86 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Apuca-te de sah, n-ai nicio treaba cu sportul asta

| catalinutzaa13 explică (pentru Cosmin86):

Pastreaza-ti comentariile daca nu raspunzi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru catalinutzaa13):

I s-a dat deja un raspuns bun ( de cristif ) asa ca nu mai avea rost sa zic acelasi lucru si eu

| cristif a răspuns:

Animal pump este folosit pentru pompare si se ia inaintea antrenamentului. daca vrei masa musculara cumpara-ti un gainer.

| Autumn_2044 a răspuns:

Suplimentele sportive nau parti negative...