| Culturism69 a întrebat:

A incercat cineva batoanele proteice de la Redis?
Mi-am cumparat 2 Ieri de la Auchan, si sa nu fac vreo diraee sau alte minuni.
Astea mi le-am cumparat :
http://www.redis.ro/ro/batoane-proteice/97-protein-r.htm l

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Daca nu-ti rupi dintii in ele sunt bune

dar mai bine iei batoane milk & egg, sunt tot redis, DAR :

1. au proteina superioara, din lapte, zer si albus de ou ( nu mizerie de soia ca protein-R )
2. nu-ti rupi dintii in ele

| Culturism69 explică (pentru Cosmin86):

Cred ca la astea te referi :
http://www.redis.ro/ro/batoane-proteice/27-milk-egg-bar.html
Am mancat alea 2 batoane, nu imi rup dintii in ele, gustul nu e nici grozav dar nah, continutu conteaza. La 1 leu de la Auchan la ce sa ma astept :))
O sa incerc si batonul ce mi-ai zis tu de el.

2 răspunsuri:
| SaraMaria779 a răspuns:

Nu stiu si eu am consumat batoane proteice, desii sunt fata, imi place la nebunie sportul si nu m-am lasat pana nu am facut patratele pe abdomen, si acum sunt foarte multumita de corpul meu care e perfect modelat si tonifiat.Astea mi s-au parut foarte bune, mancam cate unul in caz ca mi se facea foarte foame intre mese, insa nu depaseam unul pe zi.Nu am avut nici o surpriza, au fost foarte in regula si mai ales tin si de foame.