| Anisoaraaaaa a întrebat:

Abdomenele ajuta daca am putin mai multa grasime pe burta?sad

6 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Abdomenele ajuta la intarirea musculaturii abdomenului, nu te va ajuta sa arzi grasimea de pe abdomen. Mergi si alearga, tine un regim, acea parte a corpului este cea mai dificila, se scapa foarte greu de acea parte dar ti-am zis tine un regim, fa sport cat mai mult si se vor vedea rezultatele

| Wehes a răspuns:

''Am putin mai multa''' laughing
Bineinteles ca NU.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

'putin mai multa'laughing nu, nu te ajuta happy

| Flynn2001 a răspuns:

Așa si așa. Mai bine ai grija cu alimentatia.

| semyryan a răspuns:

Fii atent ia o folie de aluminiu pune-o pe abdomen pune ceva stramt pe tine si aleargaa apoi fa abdomene