| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Abdomenele ma ajuta sa scap de grasimea abdominala? Dar genoflexiunile?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te vor ajuta daca le faci cu regularitate

| Azµre a răspuns:

Da ambele ajută! Dar să nu le faci repede ci lent! Ca să tragi mai greu.

| Konata a răspuns:

Buna!
Da, amadoua tehnici sunt foarte bune pentru a scapa de grasimea abdominala dar si grasimea de pe picoare. Daca te apuci, trebuie sa te tii de ele, nu faci intr-o seara si 2 nu.

O seara placuta!

| EdwardTeach a răspuns:

Ajută foarte puţin. Practic orice exerciţiu te ajută să scapi de grăsime pentru că arzi calorii, însă cea mai bună metodă de a scăpa de grăsime(în special grăsimea abdominală) ar fi să alergi zilnic sau măcar o dată la două zile.

| giucu a răspuns:

Te ajuta amandoua pentru inceput faa 100 pe zi