| bbu2eugen a întrebat:

Ajuta cu ceva acest antrenament pentru a avea rezistenta in alergat http://img831.imageshack.us/img831/9787/programalergat.j pg + o ora pe role sau doua si o ora pe bicicleta de 2 ori pe zi pentru a slabi?

Răspuns Câştigător
| me4u a răspuns:

Sigur ca da. si rolele sunt foarte bune ca exercitiu si nu implica impact pe genunchi cum este la alergat. eu mi-am luat niste role Seba de pe Skates.ro si m-au ajutat f mult sa ma acomodez cu patinajul pe role. am rezistenta mai buna acum.

| me4u a răspuns (pentru me4u):

Daca ai nevoie de orice legat de role gasesti la baietii de la www.Skates.ro

1 răspuns: