| Ritska a întrebat:

Am un Orange stockholm cu android 2.2 rootat si am observat ca de putin timp nu ma mai lasa sa instalez nici o aplicatie nici in memoria telefonului nici in a a cardului unde am 2 gb liberi. Oricat as sterge din telefon memoria ramane ca in imaginea atasata de 18.64 mb, doar a doua se modifica.

Ce pot face in aceasta situatie ca sa pot instala aplicatii?

http://img831.imageshack.us/img831/1488/2013020212441223 4.png

1 răspuns:
| Munteanu_Claudiu_1990 a răspuns:

Poate ca jocul are pre multi giga cred ca de asta nul poti instala