| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Alergatul te ajuta sa devii mai inalt?

12 răspunsuri:
| iefsul a răspuns:

Nu,in schimb iti influenteaza aparatul cardio-vascular.si respirator, stimuleaza memoria, 10 min alergare constanta, iti ajunge si te ajuta sa slabesti. daca vrei sa te inalti trebuie sa joci si tu un baschet cu prietenii tai.bafta

| Ahead a răspuns:

De obicei inotl sau tractiuniile si basketulwinking

| 340kll a răspuns:

Sa fi mai inalt te ajuta baschetul enorm de mult si ar mai fi innotul.

| thpop a răspuns:

Nu

| Leeuk a răspuns:

Alergatul ajuta sa faci muschi la picioare si sa slabesti somnul ajuta sa fii mai inalt funda?

| Coco14 a răspuns:

Nu...si eu doresc sa mai cresc.insa am gasit o carte cu exercitii ce te ajuta sa te inalti intre 5-10 centimetri in 7 saptamani pe www.inaltime.com

| Cosmin86 a răspuns (pentru Coco14):

Iti dai seama ca e imposibil sa cresti cu 10 cm in 7 saptamani doar de la exercitii, nu? Prin exercitii poti modifica FOARTE FOARTE PUTIN inaltimea, ea este determinata genetic.

| Coco14 a răspuns:

Nu...dar poti gasi pe www.inaltime.com o carte cu exercitii care stimuleaza hormonul de crestere.Am inteles ca da rezultate foarte bune intr-un mod sanatos fara costuri prea mari...Incearca si tu.

| Rockxzy a răspuns:

Poate te ajuta tot sport eeee si dezvolta picioarele. cred ca te ajuta!

| Geody00 a răspuns:

Nuu..Si fratele meu are 18 anii si alearga in fiecare dim si tot pitic e.laughing) Alearga de la 13 anii.big grin

| Love_Cryss_1996 a răspuns:

Nu...poate sa slabesti.

| NegruPeAlb a răspuns:

Daca vrei sa cresti comanda cartea de pe www.inaltime.com si ai sa cresti cu siguranta! 2 amici de-ai mei au crescut pana in 5-6cm. Eu probabil am fost mai lenes sau poate nu am fost la fel de motivat ca ei si am luat doar 3 cm si ceva in inaltime. nu in 7 saptamani. ci in 6 :D asta este a 7-a saptamana. lasa-ti vrajelile cu imposibilul, pentru ca sunt numai tampenii spuse de niste persoane lenese ce stau confortabil in "zona lor de confort" si le este mult prea teama sa doboare imposibilul. imposibil se credea ca este sa ajungi pe luna si acum se transmit imagini si alte chestii prin intermediul robotilor de pe marte! Imposibilul este istorie fratilor!