| Bianca_Barbalata_1996 a întrebat:

Hei,TPU! Am 13 ani si 1.65 înălțime. Vreau sa slăbesc, dar nu stiu cum

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce greutate ai acum, respectiv dacă eşti fată sau băiat, pentru ca să vedem dacă/cât este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Fă niște exerciții fizice, flotări, abdomene etc. la început trebuie să faci mai puține 15-20 după aia faci tot mai multe