| lSarcastiquel a întrebat:

Am 1.70, 50-54 de kg si sunt foarte lata in solduri crying( cum pot sa slabesc si sa nu mai fiu lata in solduri?(Cat mai rapid)

3 răspunsuri:
| tigrutacrinuta a răspuns:

Nu prea e vreo solutie.esti deja la limita de slaba si soldurile late pot fi de la oase(am si eu problema asta)

| AsYou a răspuns:

Exercitiile sportive si mancarea vegetariana ajuta mereu.

| SliceOfHappiness a răspuns:

Cel puţin după părerea mea, dacă singura ta problemă, singura zonă din care vrei să slăbeşti sunt şoldurile, ar trebui să acţionezi mai mult asupra lor. Poţi incerca masaje, creme anticelulitice (http://www.breslo.ro/Shop/Nicolett cremele cu unt de shea, unt de cacao şi vitamina E sunt cele mai recomandate). Asta, sport şi o dietă vor da cu siguraţa rezultate