| SoulPain a întrebat:

Am 12 ani 55 de kilograme 1.56 inaltime vreau sa slabesc cam vreo 12 kilograme dar nu stiu cum

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut zahar, faina, orez sau cartofi.

1 răspuns:
| blacksky13 a răspuns:

Scuze ca vin in contradictoriu cu ceea ce vrei dar de ce ai vrea sa slăbești? Eu zic ca e mai bine așa. Eu sunt destul de slab de când ma știu și am 15 ani; la o înălțime de 1.70 sa am 47 de kilograme maxim e nasol. Eu zic ca atâta timp cât nu e o problema greutatea ta la aceasta înălțime eu zic ca ești ok!