| Vladmnt a întrebat:

Am 13 ani si fac sport de performanta.Am muschi dar sunt cam slab.Ce sa fac sa iau in masa musculara.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Culturismul este pentru masă musculară.
Nu recomand nici un sport de performanță.
La tine cred că este nevoie să mănânci mai bine și să faci mișcare mai puțină. Dar asta poate să-ti afecteze performanțele sportului pe care îl practici.
Culturismul dezvoltă cel mai repede mușchii; dar cu mâncare și prafuri (suplimente).

| vararualin a răspuns:

Ce sport de performanta faci?

| vararualin a răspuns:

Culturism faci.

| vararualin a răspuns:

Sa mananci bogat {adica multe proteine} si bea multa apa. daca nu bei apa suficenta nu faci nimic.