| catalin09023 a întrebat:

.. happy as vrea sa stiu daca comand probolan50 fac muschi si fara sport? Sau tre' sa fac si sport... Sper ca nu. Intreb pe cei care au testat... Ati pus masa musculara?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa arati bine dar ti-e lene sa faci sport.Ce comod esti.Normal ca trebuie sa faci si sport.Dar muschii se dezvolta mai repede decat fara pastile.Asta e diferenta.Asa ca du-te la sala.Muschii nu se umfla stand in pat si indopandu-te cu pastile.

| Cosmin86 a răspuns:

Intrebare de copil mic si firav... apuca-te de sah

| QuertyQuestions a răspuns:

E de la sine inteles ca trebuie sa faci si exercitii. Acele vitamine si proteine doar ajuta muschii sa reziste mai mult la efort fara ca tu sa obosesti in asa fel incat sa poti lucra mai mult si sa te dezvolti mai rapid, dar fara munca e ca si cum ai manca fast-food si ai sta pe loc, te vei ingrasa.