| MatrixR3loaD a întrebat:

Am 14 ani.Aș dori să imi cresc masa musculară (nu doar la o singura parte pe toată suprafata corpului ...adică si am peste tot muschi.) ce program, exercitii și alimentație mi-ati recomanda
Fundăăăăăăăăăă happy

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

La 14 ani rabdare. nu ai testosteron destul sa faci muschi, nu incat sa se vada frumos. mai stai macar 1-2 ani.

| DONgiovanny a răspuns:

Ai doua posibilitati carabusule:
Prima : Iti recomand nister Testosteron Propionat cred ca e ceea ce cauti ca sa ai tot felul de muschi pe tine. Se administreaza si foarte simplu trebuie sa ai o siringa sterilizata prin casa si te injectezi in cur ( atentie sa nu te injectezi in gaoz multi culturisti au facut greseala aceasta ani la rand )
Doua : Uita-te la scooby DO si dai pe laba
Succes in cresterea masei musculare

| MatrixR3loaD explică (pentru DONgiovanny):

Ție ți-au crescut cand ai dat la labă la scobby-doo?