| profesorul123456789 a întrebat:

Am 14 ani ( baiat) si am inaltimea de 1.67 cm, eu seman foarte mult cu tata la fizic, tata are 1.82 cm si el mi-a spus ca de la liceu a inceput sa se dezvolte in inaltime oare o sa am inaltimea de 1.85 la 18 ani sa am inaltime funda

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Daca tatal tau este inalt asta inseamna ca si tu ar trebui sa fi inalt, nu neaparat 1, 85 dar 1, 75 pe acolo.

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Fratele meu are 16 ani si are 1.70.

| liliana15 a răspuns:

Depinde de fizicul fiecaruia...e posibil sa ai acea inaltime eu la 15 ani am 1.75tongue

| ZyXxEl a răspuns:

Salut. nu stiu ce sa iti spun eu am 14 ani si 6 luni, 1.75 si am inceput sa cresc dupa 14 ani... cand am implinit 14 ani aveam 1.70, iar acum am 1.75 (ce-i drept am fost 2 luni la baschet in fiecare week-end si inca ma mai duc)