| Skinyyyy a întrebat:

Salutare, am aproape 17, fac in martie si am inaltimea de 1.81-1.82, credeti ca mai pot creste pana la 1.83-1.84 macar? Parintii mei sunt scunzi, tata 1.67 mama 1.61, dar bunicul meu era singurul inalt din familie, undeva la 1.85. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti INCREDIBIL DE NOROCOS. Avand in vedere ce ai prezentat e super bine ca ai trecut de 1, 70... d-apoi 1, 80. Ai șanse sa mai cresti, dar nu neaparat. Oricum e clar ca nu vei mai creste foarte mult, deja ai ajuns cam la limita. Deci ori ai terminat de crescut ori mai ai vreo 1-2cm. Eu asa zic. Oricum ai o inaltime ideala, zi merci! big grin