| Danet99 a întrebat:

Am 14 ani.Ce exercitii pentru dezvoltare, modelare a muschilor sunt bune. Fara gantere sau aparate.Plus programul si numarul de seturi.Dau fundaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| DaniAguero a răspuns:

Ok,deci nu vrei sa mergi la sala. Daca vrei sa lucrezi cat de cat acasa poti sa incerci flotari, dar ele nu te vor face decat sa te mentii in forma.Sa nu te astepti la nu stiu ce rezultate.Ar fi bine sa iti cumperi 2 gantere cu greutate ajustabila.Cu ganterele poti sa lucrezi si piept,biceps, triceps, antebrat, spate, umeri.Si ai grija la alimentatie.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E foarte simplu ce vrei tu : NU SE POATE.

Se vede ca ai 16 ani. Copil mic... vrea el muschi fara sala rolling on the floor

| rafa1987 a răspuns:

Muschi nu cresc cand te uiti in oglinda, fara sala sa uiti de un corp frumos, or ce ai face tu acasa, du-te la sala si vei avea rezultatele dorite happy