| NeamtuRomanu123 a întrebat:

Am 14 ani si am fundul puti dolofan ce sporturi imi recomandati ca sa nu mai am fundul dolofan nu imi place sa port blugi pentru cu fundul meundin spate ma afecteaza la penis adica il apasa.Si la 14 ani cate kg ar trebui sa am. Va rog raspundeti-mi la cele 2 intrebari

Răspuns Câştigător
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Sporturi pe care ai putea sa le practici si te ajuta si la dezvoltare dar si la inaltime sunt:atletismul, inotul, basket, handbal, daca vrei sa te duci la sala poti face exerctii pe banda stepper bicicleta si presa pentru picioare.Ca sa dai jos din fundul ala dolofan al tauhappy poti manca mancaruri care nu au un continut bogat in carbohidrati.La varsta de 14 ani nu exista un numar de kg standard difera de la structura fiacaruia depinde de inaltime de multe...