| lulugabi a întrebat:

Am 14 ani si cam am burtica.As vrea sa merg la sala.Ce as putea sa fac acolo sa scap de sunculita? Este ok. sa merg de la varsta aceasta?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Fa multe abdomene si incearca sa mai reduci un pic din mancare.
Alearga zilnic 1 h si mentine-te in forma.winking
Te pup! :*

| lulugabi explică (pentru Latinmoon):

Nu prea am timp de alergat sunt plecat 7-8 ore de acasa pe zi, ajung la ora 7 acasa.
sad pup :*

| Latinmoon a răspuns (pentru lulugabi):

In weekend!winking
Sau dimineata daca ai putin timp liber, vezi si tu.

| lulugabi explică (pentru Latinmoon):

O sa incerc :*

| Latinmoon a răspuns (pentru lulugabi):

Asa sa faci.

7 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Buna, la sala nu slabesti, la sala pui masa musculara.

Uite un articol despre cum sa slabesti repede si eficient: http://medlive.hotnews.ro/cum-sa-slabesti-sanatos.html

bafta!

| puscahoreangaion a răspuns:

Alearga mergi cu bicicleta mult si sunculita va scadea apropo la orice varsta poti face sport!

| Maskeried a răspuns:

Da. Nu e nici o problema sa mergi de la varsta asta. Ba chiar e bine pentru ca se dezvolta bine coprul tau.