| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma duc la sala, stie cineva daca in urma unui abonamnet de 1 luna, facand exercitii in fiecare zi, voi putea sa scap de "sunculita" de la burta, sa fac un abdomen cat de cat "sexy", eu unul nu sunt gras, trebuie sa scap de putina grasime de la burta! Cam in cat timp voi putea scapa de aceasta "problema", sau ce sfaturi imi puteti da pentru a slabi si a avea un abdomen mai frumos! Multumesc! (dau fundita pentru. sfatul care da rezultate)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Consulta site-ul www.cumsaslabesti.ro.Ai in stinga toate rubricile.Pe curind!

| oxaz a răspuns:

Sa faci sport in aer liber