| Razvan017 a întrebat:

Am 15 ani. As vrea sa ma apuc de fotbal. Credeti ca este bine sa incep la aceasta varsta sau e bine sa nu mai incep? Si ce post as putea ocupa la 1, 84m?

5 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Nu vad de ce ar fi prea tarziu. Incearca...

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Depinde... ai mai jucat? ar fi bine sa joci ca fundas. uitate la piquehappy

| Sean a răspuns:

Depinde si pe ce post te simti tu bine, nu pot sa te bagi in poarta daca nu ai reflexe sau alte atribute de portar, sau in atac daca nu ai simtul mingi.Nu cred ca este prea tarziu, orice varsta ii potrivita pentru sport.

| HBK09 a răspuns:

La varsta ta deja e prea tarziu. Dar daca, chiar vrei neaparat ai putea juca mijlocas la inaltimea ta. Funda?

| razvan2906 a răspuns:

Aici ai gresit... la varsta de 15 ani deja e prea tarziu. daca era sa ai 10 - 11 ani mai mergea. din pacate prea tarziu. poate la o echipa de judeteana daca reusesti. succes