| Mihai8121 a întrebat:

Am 16 ani si nu stiu daca sunt prea mare sa ma inscriu la un club de fotbal, juniori. Am 1.70 si 54 kg. Si cum as putea sa fac asta, ce probe se dau. ofer funda

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Prea mare nu cred că ești. Poate pentru performanță de top. Înscrie-te, în orașul tău trebuie să fie așa ceva. Arată-le că știi fotbal și probabil te iau.

| Kerre a răspuns:

Pentru juniori cred ca esti maricel, dar nu te da batut intreaba si arata-le de ce esti in stare si poate cu putin noroc te primesc!
Ca si probe nu le stiu pe toate dar cred ca cu siguranta va fi proba de alergat, si sa treci cu mingea prin diferite obstacole si sa sutezi in poarta ceva de genul.

| Valy2413 a răspuns:

Hey Eu cred ca esti putin mai mare si nu cred ca vei putea intra la juniori si din probe eu stiu cateva
1Proba de alergat unde te pune sa alergi pana cazi lat
2iti da o minge si te pune sa treci printre niste obstacole cam ata stiu

Bye