| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si inca sunt in crestere(am crescut in ultimele 2 luni 1.5 cm) si as vrea sa ma duc la sala, credeti ca imi poate opri cresterea in inaltime?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

2018 si lumea inca crede in rahatul asta... Trist. Ce treaba are sala (sportul) prietene cu o informație genetică?

| TPUşiUPT1 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Vezi sa nu dai pe dinafara la cat de plin de tine esti

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru TPUşiUPT1):

Sunt plin de apa, vreo + - 70%. Era de ajuns sa fii atent la orele de biologie si nu mai întrebai porcăria asta. N-am spus-o cu intentie rea.