| AlbertBreack15 a întrebat:

Am aproape 16 ani si vreau sa ma apuc de niste greutati. Cate Kg ar fi obisnuit la varsta asta?
Funda.

4 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Daca vrei sa-ti ajuti masa musculara, nu conteaza kg, conteaza sa ridi de cel putin 8-10 ori repetat, altfel, acest set poate duce la epuizare.

| Morphines a răspuns:

Poți începe de la 5 kg, sau în fine, cât suporți inițial, apoi să crești în funcție de rezistența ta.

Răspuns utilizator avertizat
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Du-te la sala
daca nu ai un program si nu faci un nr de exercitii poti trage si 10 ani si degeaba